Ja tack, kontakta mig!

* avser obligatoriskt fält
Jag är intresserad av ...
Uppge nedan hur du föredrar att bli kontaktad.
Genom att kontakta oss tillåter du att Skogspartner sparar dina kontaktuppgifter. Skogspartner sparar dina kontaktuppgifter för att kunna ge information och kontakta dig i skogsfrågor. Du kan när som helst välja att ta bort dina kontaktuppgifter från Skogspartners register genom att välja "avprenumerera" eller "opt-out".

Skogspartner använder Mailchimp som marknadsföringsplattform. Klicka här för att läsa mer om Mailchimps persondatahantering.

Kontakt

Vi tar uppdrag över hela landet och är alltid öppna för att diskutera olika upplägg.

Kontakta oss via kontaktforumläret nedan eller ta kontakt med din personliga kontakt.

Kontakta oss
Employee image

Johan Johansson

VD / Strategisk rådgivare

Skogsmästare

Telefon: 033-23 67 39

johan.johansson@skogspartner.se

Employee image

Mikael Nord

Produktionsledare / Skoglig rådgivare

Skogskandidat, skoglig förvaltning

Telefon: 033-23 67 35

mikael.nord@skogspartner.se

Employee image

Anders Braide

Senior rådgivare

Jägmästare

Telefon: 0702-21 08 11

anders.braide@skogspartner.se

Employee image

Jonathan Andersson

Skoglig rådgivare

Skogsmästare

Telefon: 033-23 67 41

jonathan.andersson@skogspartner.se

Employee image

Dan Karlsson

Skoglig rådgivare

Skogstekniker

Telefon: 076-106 03 29

dan.karlsson@skogspartner.se

Employee image

Roger Lundgren

Skoglig rådgivare

Skogsmästare

Telefon: 072-14 50 883

roger.lundgren@skogspartner.se

Employee image

Daniel Uddh

Skoglig rådgivare

Jägmästare

Telefon: 033-23 67 48

daniel.uddh@skogspartner.se

Employee image

Lars Lindbäck

Skoglig rådgivare

Skogsmästare

Telefon: 033-23 67 38

lars.lindback@skogspartner.se

Employee image

Andreas Laisi

Skoglig rådgivare

Skogskandidat, skoglig förvaltning

Telefon: 033-23 67 36

andreas.laisi@skogspartner.se

Employee image

Carl Larsson

Skoglig rådgivare / Viltförvaltare

Telefon: 033-23 67 37

carl.larsson@skogspartner.se

Employee image

Mikael Wiik

Skoglig rådgivare

Skogsmästare

Telefon: 033-23 67 43

mikael.wiik@skogspartner.se

Employee image

Rikard Kummander

Skoglig rådgivare

Telefon: 072-144 75 28

rikard.kummander@skogspartner.se